Dotaz

Jiří | 13.04.2014

Dobrý den.
Prosím o radu,jak postupovat,jestliže soud.exekutor Kocinec nerespektuje rozhodnutí soudu,nekomunikuje s mou advokátkou,a ani exekutorská komora neodpovídá na stížnost,co jsem u ní podal,viz níže.
Tento pán o mě lže a okrádá díky těmto lžím mě,i mé nezletilé děti.
V současné době díky němu již pět měsíců nemám žádný příjem.
Děkuji
Jiří

Dobrý den.

Podávám oficiální stížnost na

Soudní exekutor Mgr. Jaroslav Kocinec LL.M.

Farní 19, Frýdek-Místek 738 01

IČ:71468706,

Tento soudní exekutor mi v září 2013 zablokoval účet,na který chodí invalidní důchod jako jediný můj příjem s tvrzením,že od roku 2010 neplatím výživné na své dvě děti.Toto tvrzení je lež,neboť dlužné výživné bylo doplaceno na jaře 2011,od června 2011 je mi výživné exekučně strháváno ČSSZ z důchodu a přeposíláno na účet matky oprávněných a jak mi sdělila ,k září 2013 žádný dluh na výživném nebyl,naopak jej nyní dostává opožděně.

Přesto mi v září 2013 bylo z účtu strženo 23 966,03Kč a v současné době mi blokuje již pátý měsíc účet s částkou 34 660,80Kč.Tudíž nemám ani životní minimum a jsem díky jeho konání nucen se zadlužovat.

Toto dotyčný koná prý „z opatrnosti“, jelikož se asi neobtěžoval zjistit reálný stav věci.

Podal jsem proti exekuci námitku,a okresní soud v Ostravě dne 15.11.2013, 49 EXE XXXX/2010-114 příkaz k úhradě nákladů exekuce č.j. 142XXXXX/13-115 vydaný dne 13.9.2013 soudním exekutorem Mgr. Jaroslavem Kocincem zrušil a vrátil zpět k rozhodnutí, s konstatováním, že jím uváděnou částku jsem nikdy nedlužil že v přijaté podobě je předmětný příkaz k úhradě nákladů exekuce nepřezkoumatelný, odůvodnění je neúplné, neuvádí mechanismus výpočtu nákladů, konkretizaci základové částky pro výpočet konkrétní výše nákladů.

Soud také konstatuje, že soudní exekutor je oprávněn v průběhu exekuce vydat dílčí příkazy k úhradě nákladů exekuce, nelze však v rámci rekonstrukce spisu vydat duplicitní příkaz tzv. z opatrnosti, jak bylo zmíněno v odůvodnění příkazu.

Bohužel soudní exekutor Kocinec nekomunikuje s mou advokátkou.

Takže konstatuji,že nejenže tento člověk o mě lže ale díky své neschopnosti si zjistit stav mi neoprávněně odcizil z účtu peníze

Bylo mi odpovězeno:
Dobrý den,
informujeme vás o obdržení dotazu z formuláře na stránkách www.ekcr.cz.
Váš dotaz je momentálně zpracováván a odpověď obdržíte e-mailem v co nejkratší lhůtě.

Chci se zeptat,v jakém časovém horizontu mám čekat odpověď?
Děkuji Jiří

Přidat nový příspěvek