Exekuce

Lenka | 13.04.2014

Dobrý den,

předně |Vám chci poděkovat za Váš blok a rady ohledně exekucí. Jsem jedna z mnoha, kdy jsem se dostala do situace, dlužila jsem, kdy z důvodů rozvodu atd. jsem nebyla schopna splácet.byla na mne vydána exekuce, splácela jsem, exekutor byl odvolán, druhý exekutor pravidelně splácím je opět odvolán a nyní budu mít 3 exekuora behem 3 let. Každý si účtuje náklady na exekuci, což jsou tisíce..

Neví, zda náklady na exekuci v částce 20 tis., která mi je učtována bez rozepsání za co... je morální. Na můj dotaz, kdy jsem žádala rozpis uhrazených úroků, jistiny atd. mi neodpověděl ani po 30 dnech,.

Kontaktovala jsem oprávněného a zjistila jsem, že platby za r. 2011, které jsem posílala ex. tak nebyly oprávněnému zaslány ani jednou tzn. ani 1 Kč, z r. 2012 moje splátky činily cca 8000 a ex. poslal jen 2700 kč bez toho, aniž bych věděla zda peníze použil na n áklady exekuce. ba naopka mi dal sříkaz na srážky ze mzdy v částce cca 9000 kč na náklady exekuce, aniž bych dostala na tuto částku příkaz na náhradu exekuce.

Zaplatila jsem daleko víc, peníze k oprávněnému nebyly doručeny a rozdíl prostě nevím kde je..Chci podat stížnost na exekutorskou komoru, nevím zda do Prahy nebo do brna a nebo zároven na soud.

děkuji Vám a přeji hodně síly a odvahy pomoc těm, kteří to potřebují

Lenka

Přidat nový příspěvek