poděkování a doplnění příspěvku

Ladislav | 13.04.2014

Dobrý den děkuji Vám za odpověď na můj příspěvek ohledně exekuce.
Situace se během doby vyvinula-kontaktoval jsem svou bývalou právničku s žádosti o náhradu škody, protože mě v kauze výživného zastupovala a měla mou plnou moc, ale bylo mi řečeno,že mi nic nezaplatí,že si za to můžu sám, že mě upozornila že mám zaplati do 3 dnů od doručení rozsudku-tedy ještě před informací jestli se protistrana neodvolala...
Vůbec si neuvědomuji, že by mi to říkala a já opakovaně telefonicky vše konzultoval a nejmín 2x týdně jsem mluvil s její asistentkou. Ta mě však mystifikovala a říkala mi kdy zaplatit a kdy ještě nenám peníze posílat/ žil jsem v domění,že má informace od právničky/
Proč si stěžuji....exekuci mi nakonec vyčíslili na nějakých 20 tisíc+náklady mého právníka,ale stálo mě to 8 měsíců života, stresů, stáhli mi 80 tisíc z výplat za toto období,dali mi exekuci na majetek, rodinný dům, .udělali mi ostudu v práci, protože se to všichni dověděli přes mzdovou učetní...zkrátka měl jsem chuť spáchat sebevraždu a nebyl jsem od toho daleko....
Je to opravdu jen moje vina? můžu se nějak bránit----právník proti právnikovi nechce vystupovat....
děkuji Ladislav

Přidat nový příspěvek