Re: Re: neuprávněné jednání exekutorů

haluzak | 17.01.2016

Obrana není, od začátku do dodnes pozoruji a snažím se domoci práva dopředu, ještě žádnou exekuci nemám, ale ukončím to dřív než abych zažil ještě horší peklo zoufalství a bezmoc. Né že bych vám to radil, ale z vlastní zkušenosti jsem došel ač jsem se hodně snažil dojít jinam, ale bohužel i silná psychika není ... hlavně je i teď psychiku mám v pořádku, logické uvažování mě vede k tomu že konec bude nejlepším, řešením, ač sice rodiče nejspíš od vykradení neochrání, bohužel já už tu bezmoc bezpráví a nepochopení naprosto od všech prostě nesnesu... už to doslova bolí v celém těle, a já si řek, trpět nebudu za to mi to tady nestojí, od začátku života jsem ze strany státu zažil jen to nejhorší, začlo to trčením na pracáku, ze kterého se mě snažili pouze vyrazit, a to jsem vyučený zámečník, došlo to na první nátlak, donez, to jsem z posledních sil zvládal, ale vymysleli další tentokrát úspěli, veřejná služba a psychická šikana a povedlo se z pracáku mě vyrazily a ještě potom 2x předvolali na policajty, od té doby jsem bloklý proti jakékoli spolupráci se státem, kupodivu peněz mám víc než před tím, přesto na exekuci ani zdaleka nestačí, a to ještě nezpracoval exekutor, to už tuplem nejsem schopen splatit dokonce života, ikdybych potil krev a robil 12tky, navíc nevím ani kde, nevím proč sem se vůbec něco učil, tak si říkám kdo se mě kurva ptal na to jestli tady do toho pekla chci, poděkuji rodičům poblahopřeji všem občanům zajdu koupit centrofix na tělo si napíšu co a jak, a máme tady nejvyšší bod jedné budovy. Projistotu kdyby někoho napadlo mi v tom zabránit, a čekali by tam policajti si v drogérce koupím astry, na těle bude napsáno jasně, snad se to dostane aspoň na nějaký blog, ale nic nezměnilo upálení se před exekutorským úřadem, nedělám si naděje že něco změním já.. Mě už tady fakt nebaví absolutně nic, absolutně už nemám sílu psát tyto extrémně psychicky náročné volání do prázdna po spravedlnosti... nic nepomáhá X let se oto pokouším, nakonec skončím ještě na 40h na cpz kde mi řeknou že mám pravdu, psychiatrické vyšetření, jsem zcela zdráv, naprosto v pořádku, mladý zdravý.... mrtvý... asi jsem vás moc nepovzbudil ale jsou to nejspíš mé poslední chvilky. Snažím se přesvědčit že musí být nějaké řešení, tady jsem se ho nedočetl, ani na milionech jiných stránek které jsem za ty roky prošel, policajti nectí ústavu, jen plní exekuční mafii jejich špinavou práci, když jsem se chtěl bránit, v pokoji jsem ráno měl 4 policajty a další 4 na chodbě, šel jsem jak zločinec v poutech.... .Zločinec který se provinil že se bránil proti bezpráví že bránil majetek rodičů, navíc ne bránil ale varoval že bránit bude... a nebude... neubránil bych, navíc nemám chuť někoho zabíjet... myslím že pro všechny bude lepší abych zde nebyl... ikdyž brzy zjistí všichni zjistí jak to je... Přesto doufám a modlím se za to aby vám všem bylo za vaše přihlížení a lhostejnost bohem odpuštěno tak jako jsem se mdlil za policajty aby i jim bylo odpuštěno za jejich jednání. Tehdá mi to pomohlo před tím abych se na CPZ nezbláznil, okamžitě mi to pomohlo, kupodivu, že by to pomohlo i teď.. .:) možná jo ... no to už asi fakt zmagořím :D no ono to pomohlo, lidi modlete se ... zabraní vám to sebevraždě a to okamžitě, teda doufám mělo by... mě to opět pomohlo vidíte že okamžitě a to jsem racionálně myslící, je to jak tabletka na bolest hlavy,... takže jinak, využít času, a bojovat dále.. Mimochodem, bojuji já proti všem, naprosto všem okolo, možná existuje více lidí co by se mě zastalo, ovšem né v mém okolí, tady jsem sám proti rodičům, policejnímu jednání, exekuční mafii, bratrovi, psycholožkám, občanům, obětem, věřitelům prostě proti všem neexistuje zde jediná osoba která by se mě zastalo, všichni jen plať je to tvoje chyba, popř. nech se okrýást s celou rodinou, už toho víc nenapíšu nerad bych skončil opět na CPZ.

Přidat nový příspěvek