zhoršil se můj zdravotní stav

Zlatuše | 06.05.2015

9 hodin dnes 6.5.2015 ráno, přes plot leze opálený muž s reflexní vestou a hrabe se v elektronice vrat. Když na něho zařvu, co tam chce, začne, že je exekutor a jde provádět exekuci. Exekuce prohlášena v roce 2009, zaplacena celá v roce 2009, exekutor Potočka absolutně nekontaktní. Ptám se jakou exekuci, když je vše uhrazeno? Volám policii ČR. Jsem invalidní 3.stupně. Policie přijíždí, ale je k ničemu, protože přes podané odvolání dává Fendrychovi a jeho holomkům zelenou a rychle odjíždí. Upozorňuji, že objekt je ve vlastnictví třetí osoby, mám ji pouze na opatrování a to cele včetně veškerého zařízení. Pouze moje osobní věci jsou doopravdy moje. Exekuce se mně netýká, týká se pána, který se o mne stará, protože syn je moc vytížený a pán skončil po rozvodu na ulici a je rád, že má kde složit hlavu. Když vleze neurvale exekutor dovnitř domu, aniž by se vyzul ze špinavých zablácených bot, jeho opálený zaměstnanec mne u dveří kopne vší silou do stehna. Mezi dveřmi mi zhmoždí ruku druhý jeho zaměstnanec a Fendrych na moje výtky nereaguje, pohledem naopak ty dva povzbuzuje. Nakonec se zmocní 500,- eur, které jsem vybrala ze svého účtu v bance a 3000,-Kč, vystaví potvrzení a protože ví, že mluvím se synem a žádám ho povolání policie, tak rychle odjíždí, s odmítnutím předat protokol, vyúčtování, cokoliv. Sedím a nestačím se divit, co vše je v ČR možné od doby, kdy jsou exekutoři postaveni výše, než soud, jak mne poučil Fendrych. On nebude čekat na Krajský soud až rozhodne o odvolání, on koná teď a hned. Okamžitě jsem za pána doplnila odvolání na Krajský soud, kde jsem popsala dnešní zkušenost. Policii ČR již nevěřím, jak to tak vypadá, je s nimi jedna ruka. Se soudy mám také špatní zkušenosti, protože i když všichni z daní platíme datové schránky, které exekutoři používají bezplatně, tak přesto platíme jejich tzv. náklady na poštovné a to ne ve skutečné výši,ale paušálem. V průběhu exekuce jsem měla dva záchvaty, kdy mi začalo skákat srdce a dostala jsem záchvat. Můj zdravotní stav se zhoršil, zvažuji žalobu proti státu, který dal těmto hyenám moc do rukou, aniž by po nich chtěl slušné chování a hlavně psychologické testy, protože někteří exekutoři se v násilí přímo vyžívají a Fendrych je jedním z nich. Měli by skládat zkoušky i jejich zaměstnanci a to v plném rozsahu, stejně jako psychologické testy, stejně jako když se žádá o zbrojní průkaz.

Přidat nový příspěvek