Já už prostě nemám slov pokud se mi nepodaří z ČR dostat nezbyde mi než skočit z okna.

haluzak | 17.01.2016

Bohužel, naprosto to samé co je zde psáno, zažívám, zkusil jsem nanečisto bránit se dle ústavy a skončil jsem na dva dny na CPZ. Už toto řeším několik let, jsem velmi psychicky silný a po psychiatrickém vyšetření i naprosto zdravý bez jediné psychické chyby. Přesto ale už mě tady život né že přestává bavit, ale dívat se na to jak rodiče okradou kvůli mému dluhu prostě nedovedu, nemám to jak spaltit, ledvinu prodat nehodlám, navíc, nikde není zastání dokonce i rodiče nechápou co se děje, jdou na ruku spíše exekutorům, nikdo nehledí na ústavu, jsem v absolutně bezvýchodné situaci, ve které je pro mě pro můj klid jediné jedno jediné řešení, zkrátka konec, bohužel říkal jsem vždy že sebevraždu nespáchám, po letech bezvýchodné situace, a naprostého bezpráví, z naprosto všech stran. Můžete být na sebe občané právem hrdí, to vy totiž díky své lhostejnosti a tupé poslušnosti máte narukou krev všech lidí které exekuce dohnala k sebevraždě. můžete si udělat další čárku

Přidat nový příspěvek