Exekuce k vuli dluhu,ktery jiz byl zaplacen.

Martina | 25.12.2013

Dobry den,meli jsme pujcku,kterou jsme nezvladali splacet-banka tuto zalezitost predala pravnikovi,prisel nam rozsudek kde po nas chteli dluh zaplatit-zaplatili jsme dluznou castku asi 43000kc najednou v unoru 2012,v listopadu nam prisel dopis od tehoz pravnika,ze porad tuto castku dluzime,volali jsme mu a on uznal,ze jsme ji uz uhradili,ale ne soudni vylohy asi 18800kc.Sepsali jsme s nim Dohodu o smiru,sepsali jsme s nim splatkovy kalendar a zacali jsme kazdy mesic splacet-od ledna 2013.V srpnu 2013 jsem tuto castku poslala zase,ale ona se mi vratila zpatky na ucet,poslala jsem ji znovu a zase prisla na ucet zpatky-kontaktovali jsme pravnika a tam nam rekli,ze uz nemame zadny dluh.Vcera 26.11.2013 mi zablokovali ucet v bance,sdelili mi,ze je tam exekuce,postou nam prislo vyrozumeni o zahajeni exekuce od soudniho exekutora. Puvodni pravnik,kteremu jsme vse splaceli, podal exekucni navrh exekutorskemu uradu Praha-vychod.Prosim poradte nam,jak mame postupovat,chteji po nas zaplatit asi 70900kc a pritom jsme to puvodnimu pravnikovi zaplatili.Dekuji vam. Martina ...


Přidat nový příspěvek