Dotaz

Gregorová | 13.04.2014

Dobrý den ,stala se mi věc ,že tu byla exekuce ,u mojí tchýně doma ,že se tu zdržuji , jednala jsem s nimi velmi slušně ,vpustila jsem je do bytu ,zde je pouze stavba a my obíváme pouze jeden pokoj ,ne že je dluh u VZP za dobu ,kdy jsem byla evidována u UP ,ale hlavně i přesto ,že mi zde exekutor potvrdil ,že jsem nějakou část zaplatila a ještě mi tedy z vypisu z učtu na spořitelně jasně ukázali ,že mi strhli peníze z účtu do kontokorentu ,plus mateřskou ,i přesto jsem přišel vykonavatel od P.Brtančíka s tím ,že jim dlužím a že jdou zabavit majetek ,vytáhl z mého manžela 10 000 Kč a ještě mne nutil i přesto ,že jsem vážně nemocná ,abych mu podepsala splátkový kalendář na 5000 i přesto ,že jsem Pana vykonavatele jasně ujišťovala o následcích které to bude na naši rodinu mít ,vzhledem k tomu ,že nás živí pouze můj manžel.Nakonec mi tu vykonavatel označil televizi a tiskárnu , když jsem předložila že televize je manžela ,řekl mi ,si to odlepte sama ,na tiskárnu jsem upozornila ,že ji manžel používá k práci a ani to bohužel nerespektoval a říkal mi ,že mám být v klidu a nechat to tak jak to je , po označení mých věcí napsal do soupisu ale věci mojí tchýně ,která se ohradila ,že je zde majitelkou bytu a veškeré věci jsou pouze její a mého manžela ,ještě za dobu před manželstvím ,jelikož já jsem opravdu nemajetná a jsem ráda ,že splácím dluh manželovi na výživné ,za který jsem byla odsouzena ,zůstává nám tudíž opravduu jen životní minimum ,když jsem ale následně volala na VZP a chtěla to po nich vysvětlit , odpověď byla ,že od Pana Brančíka jeětě neviděli ani korunu ,ani snahzu ,že bych to splácela ,domnívám se tedy ,že pan Brančík tuto exekuci vykonal ,ale již po druhé ,potřebuji pomoc ,mám poslední rok na doplacení výživného a ukončení podmíbka a nemohu platit uplně zbytečně exekuci neusttále dokola a ještě neopravněně ,děkuji za pochopení .

S pozdravem Gregorová

ps.navic jsem se dočetla tedy ,že pan Brančík je stíhaný za podvody ,tak potom už tomu nerozumím vůbec:(

Přidat nový příspěvek