Diskuse

zhoršil se můj zdravotní stav

Zlatuše | 06.05.2015

9 hodin dnes 6.5.2015 ráno, přes plot leze opálený muž s reflexní vestou a hrabe se v elektronice vrat. Když na něho zařvu, co tam chce, začne, že je exekutor a jde provádět exekuci. Exekuce prohlášena v roce 2009, zaplacena celá v roce 2009, exekutor Potočka absolutně nekontaktní. Ptám se jakou exekuci, když je vše uhrazeno? Volám policii ČR. Jsem invalidní 3.stupně. Policie přijíždí, ale je k ničemu, protože přes podané odvolání dává Fendrychovi a jeho holomkům zelenou a rychle odjíždí. Upozorňuji, že objekt je ve vlastnictví třetí osoby, mám ji pouze na opatrování a to cele včetně veškerého zařízení. Pouze moje osobní věci jsou doopravdy moje. Exekuce se mně netýká, týká se pána, který se o mne stará, protože syn je moc vytížený a pán skončil po rozvodu na ulici a je rád, že má kde složit hlavu. Když vleze neurvale exekutor dovnitř domu, aniž by se vyzul ze špinavých zablácených bot, jeho opálený zaměstnanec mne u dveří kopne vší silou do stehna. Mezi dveřmi mi zhmoždí ruku druhý jeho zaměstnanec a Fendrych na moje výtky nereaguje, pohledem naopak ty dva povzbuzuje. Nakonec se zmocní 500,- eur, které jsem vybrala ze svého účtu v bance a 3000,-Kč, vystaví potvrzení a protože ví, že mluvím se synem a žádám ho povolání policie, tak rychle odjíždí, s odmítnutím předat protokol, vyúčtování, cokoliv. Sedím a nestačím se divit, co vše je v ČR možné od doby, kdy jsou exekutoři postaveni výše, než soud, jak mne poučil Fendrych. On nebude čekat na Krajský soud až rozhodne o odvolání, on koná teď a hned. Okamžitě jsem za pána doplnila odvolání na Krajský soud, kde jsem popsala dnešní zkušenost. Policii ČR již nevěřím, jak to tak vypadá, je s nimi jedna ruka. Se soudy mám také špatní zkušenosti, protože i když všichni z daní platíme datové schránky, které exekutoři používají bezplatně, tak přesto platíme jejich tzv. náklady na poštovné a to ne ve skutečné výši,ale paušálem. V průběhu exekuce jsem měla dva záchvaty, kdy mi začalo skákat srdce a dostala jsem záchvat. Můj zdravotní stav se zhoršil, zvažuji žalobu proti státu, který dal těmto hyenám moc do rukou, aniž by po nich chtěl slušné chování a hlavně psychologické testy, protože někteří exekutoři se v násilí přímo vyžívají a Fendrych je jedním z nich. Měli by skládat zkoušky i jejich zaměstnanci a to v plném rozsahu, stejně jako psychologické testy, stejně jako když se žádá o zbrojní průkaz.

Člověk zbavený práv státem...

Bekulí | 20.04.2015

To se mi nemůže stát, to si snad řekne každý několikrát za svůj život.....ale... Představte si situaci, že vás zklame váš manžel, manželka, bez vašeho vědomí se zadluží, lže vám a vy žijete stále na růžovém obláčku, jak máte skvělého partnera.

S odstupem času začnou vyplouvat na povrch činy, které způsobil váš protějšek. Ve vaší doposud společné domácnosti vás často navštěvují exekutoři, kteří se chovají jako gestapo. Převracejí vše vzhůru nohama, konfiskují veškerý majetek, jak movitý, tak nemovitý, přebírají se vám i v intimnostech. Klesnete na úplné dno, kdy všichni z blízkého okolí na vás koukají, jak na kriminálníky, a to nejste dlužník, pouze obelhaný partner dlužníka. Vaše děti jsou svědci celého tohoto dění a vy nejste schopni jim situaci reálně vysvětlit, jste z toho všeho v šoku, děti též. V rámci dluhů přicházíte o bydlení a soud vás vystěhuje i s dětmi na ulici bez náhrady bydlení. Dostanete statut bezdomovce a trvalý pobyt máte všichni na ohlašovně městského úřadu. Co dál, jak žít bez domova, základních potřeb, jak se postarat o děti, kde vzít peníze na živobytí? Jak se bránit, když vám zablokuje exekutor i účty a nemůžete zaplatit právní pomoc. Spousty dalších otázek, kdy není jasná odpověď, jak přežít. Rodina vám odmítne azyl, jelikož celý život budovala majetek a co kdyby je navštívil exekutor? A to vězte, že by navštívil. Musíte doufat v zázrak, že budete mít kam složit hlavu - krátkodobá pomoc kamarádů, v mnoha případech cizích lidí. Podáte si žádost o rozvod manželství, jelikož už není možné žít s člověkem, který vám i dětem tolik ublížil a vzal vám i domov. Následně přijde další šok. Děti nejsou zletilé a abyste je měli ve své péči, musíte požádat o předběžné opatření dětí do vlastní péče. Do této situace nastoupí sociální pracovník, kdy přezkoumá majetkové a jiné poměry. Po průzkumu vám oznámí, že děti budou umístěny v dětském domově, jelikož nejste způsobilý rodič, když nemáte bydlení ani dostačující finanční prostředky (máte zablokované i účty u bank). Nepomůže pláč, ani prošení o sociální pomoc, úředník je neoblomný. Jste tedy nuceni stáhnout žádost o rozvod a svěření dětí do péče. Najdete si dvě práce a honíte každou korunu, abyste mohli alespoň být anonymně v podnájmu, nejlépe v hodně vzdáleném městě od místa, kde začalo vaše utrpení. Myslíte si, že když partner předlužil společné jmění manželů a nebydlíte s ním ve společné domácnosti, že budete mít nějakou šanci uspět... Nebudete. Partner bude pracovat na černo, nebude platit daně, sociální, zdravotní pojištění a vy opět budete čelit exekucím. Dokonce nemusí platit ani výživné na děti a vy nemůžete na sociálku, jelikož zase musíte zdokumentovat, kde se zdržujete. Jste hlupák, jestliže chcete řádně žít jako doposud, k čemuž máte dvě práce a přispíváte do sociálního systému. Díky registrům pojišťoven vás exekutor zase brzy objeví a začne neúnosný sled událostí a bezpráví. Stát nedocení ani vaši slušnost, bezúhonnost a snahu se opětovně začlenit do řad spořádaných občanů. A to chci podotknout, že stát vám umožní platit za svoz odpadu hned dvakrát, a to jednou za osoby ve společné domácnosti v podnájmu, kde bydlíte a na ohlašovně městského úřadu, kde se fyzicky nezdržujete, tudíž neděláte ani odpad. Pracovnice městského úřadu vás bude informovat, že stačí přinést nájemní smlouvu, kde bydlíte a poplatky za bezdomovskou adresu vám odpustí. Ale jste opět v pasti, jelikož doložením nájemní smlouvy se ocitnete v registru a za nedlouho vás v podnájmu navštíví jeden z mnoha exekutorů. Tak vám nezbývá, než platit za obě adresy. Další úskalí, které vám stát "nabízí", je v případě, že přijdete o práci a budete se chtít zaregistrovat na pracovním úřadu. Musíte jet do místa trvalého bydliště, kde vás zaregistrují a aby vás převedly do města, kde nyní pobýváte, musíte doložit nájemní smlouvu. Budete opět v registru, do kterého se dostane exekutor. Tato cesta je pro vás tedy nemožná a musíte si práci sehnat co nejdříve a bez pracovního úřadu. Dálší problém je neschopenka, a to když uvedete nájemní adresu, exekutor vás poctí v rámci registru svojí návštěvou. V případě, že uvedete svoji bezdomovskou adresu na neschopenku a přijde vám na onu adresu kontrola v neschopnosti, nenajde vás, jste zase na samém dně a bez dávek v nemoci. Proto nemaroďte!!! Dalším bodem jsou volby, kdy si řeknete jdu volit, ale.... Zase v místě trvalého bydliště, což nedovolí vaše finance a když budete chtít volit v místě kde se zdržujete, pak musíte předložit opět nájemní smlouvu, a to je opět nemožné v rámci ochrany vás a vašich dětí. Další věc, která omezuje, je doručení úřední pošty. Justice, česká správa sociálního zabezpečení a spousty jiných úřadů. Je dobré pořídit si datovou schránku, ale ne všechny úřady chtějí komunikovat přes datovku, byť je to dnes zcela běžná forma komunikace. Těchto věcí omezujících vaše práva je mnoho a často je s podivem, jak stát umožňuje podobným dlužníkům žít lépe, než vám nedlužníkům. Proč člověk, který je problematický, nenese svoji zodpovědnost sám a není důsledně donucen k odpovědnosti za své chování? Nikdy nepochopím, proč stát nehájí práva lidi, kteří chtějí řádně žít? Proč se nezaměří více na primární dlužníky a nepřinutí je veřejnoprospěšnými pracemi přispívat do systému a zároveň je nepřinutí splácet svoje závazky? Stát by tak ušetřil na mzdách, něco by přiteklo zpět státu a lidé, kteří jsou slušní a nedělají dluhy, by opět získali svá práva a konečně by se nemuseli neustále zvedat ze společenského dna. Chápu, že je jednoduché volit cestu menšího odporu, ale chtěli by jste tomuto utrpení jako manžel, či manželka čelit? Žít jako štvaná zvěř? Je to krutá daň za lásku, ale kde brát neustále tu sílu a snažit se vymaňovat z toho dna, kde musíte opakovaně být? Často mě napadá jedna otázka - není lepší na tom dně raději zůstat? Pak Vám nikdo nic nevezme, jak majetek, tak zdraví i vaše právo na život.

Všem lidem

Sára | 24.11.2014

Vážení
Jelikož jste představiteli a zákonodárci tohoto státu,obracím se na Vás,aby jste začali dělat svou práci a konečně změnili zákony týkající se exekucí v ČR.Jistě víte o tom,že zákony upravující průběh exekucí jsou špatné.Jsou ušity na míru vybrané skupině pár desítek soukromých exekutorů,kteří doslova ožebračují statisíce běžných občanů,kteří marně volají po svých právech a bohužel již značnou dobu nejsou vyslyšeni.Chování soudních exekutorů a jejich zaměstnanců je naprosto mimo rámec demokratické společnosti,o morálce ani nemluvě.Na exekutory je přenesena výkonná pravomoc státu,kterou drtivá většina z nich zneužívá ve svůj prospěch,nikdo je žádným způsobem nekontroluje,byť navenek se všichni tváří,že se tak děje.Své způsoby podnikání a praktiky obhajují převážně tím,že pouze vykonávají nařízení soudu,což ovšem není pravda,je to pouze jejich kamufláž toho,co dělají ve skutečnosti.Neskutečným způsobem využívají a zneužívají pravomoce,jež jsou jim zákonem přiřčenyNeustále posloucháme Vaše sliby,že tento systém změníte,ovšem změny se stále nemůžeme dočkat.Slibovali jste nám je před volbami i v programovém prohlášení vlády.
To,že sedíte v poslaneckých lavicích je výsada,kterou jsme vám dali my voliči,není to Vaše právo,to si v prvé řadě uvědomte.A právě proti nám,Vašim voličům,jsou zaměřeny zákony upravující průběh exekucí.Volili jsme Vás proto,aby jste pracovali pro naše blaho,ne pro blaho vybrané skupiny zločinců.kteří se živí jako exekutoři.Tito zcela popírají smysl výkonu exekucí,kdy jejich hlavním cílem je osobní prospěch a ne uspokojení oprávněného.Běžně skupují spolu s advokátními kancelářemi drobné pohledávky,které navyšují o astronomické náklady,které žádají uhradit.Neustále se ohánějí tím,že tyto náklady jsou nezbytné,kdy z nich hradí provoz svých institucí,pravda je ale taková,že z takto uloupených peněz si hradí luxusní budovy s kancelářemi,drahá auta pro sebe i zaměstnance a není vyjímkou,že sponzorují různé aktivity včetně sportovních klubů.Proto je jejich mýtus ohledně důvodnosti nákladů výsměchem Vám politikům,ale hlavně běžným občanům.Nepopírám fakt,že dluhy je třeba platit,ovšem je nutné toto vymáhat způsobem odpovídajícím geopolitickému umístění České republiky.Je naprosto běžné,že soudní exekutoři při výkonu své činnosti užívají nezákonné postupy,trestné činy,duševní vydíraní a jiné ponižující praktiky,kdy nutí občany sáhnout si na dno fyzických i duševních sil.Odmítají zastavit exekuce u lidí,kteří již nic nevlastní a tyto nevymožené dluhy soustavně navyšují.Zcela běžně,když povinný nemá majetek,který má nějakou cenu,mu zabavují i věci bezcenné v pořizovací hodnotě v řádu stokorun,popřípadě starý nehodnotný nábytek a další běžné vybavení domácnosti,které nemá absolutně žádnou hodnotu a v žádné dražbě se neprodá,tudíž se ani nepoužije k úhradě části dluhu,tímto pouze exekutor navýší dluh o náklady za odvoz takovýchto věcí,zabavují se ledničky a pračky rodinám s dětmi a to i v případech,kdy jim tyto zakoupí odbor sociální péče,zabavují se věci citové povahy jako jsou fotografie,či videa dětí uložené v počítači.Tyto praktiky nevedou k úhradě dluhu,pouze mají za úkol dlužníka ponížit,popřípadě donutit půjčit si peníze od lichváře a tím se exekutora zbavit.V drtivé většině exekucí je původní dluh v řádech deseti až stokorun,kdy po zásahu exekutora se tyto navýší až na stonásobky,a není to pouze vyjímečný exces,je to běžné.
Začněte konečně chránit své občany a umožněte jim slušně žít,exekutoři si z lidí udělali doslova otroky a nikdo je nekontroluje,jejich komora je výsměchem,vždyť kontrolují sami sebe.Jak je možné,že nikdo z nich nenese řádnou zodpovědnost za porušování zákonů?Ročně si na ně stěžují tisíce poškozených,jsou podávána trestní oznámení,ale nikdo není potrestán.Jak je možné,že mohou dokonce porušovat ústavu a listinu základních práv a svobod občana?Jakto,že mohou násilně vstupovat do obydlí,když toto nesmí bez povolení soudu ani policie?Přitom v Ústavě se jasně píše o nedotknutelnosti obydlí.Zastavte konečně tyto šmejdy,zneužívají výsady,jež jste jim dali a vzhledem k tomu,že jejich praktikami trpí statisíce lidí,dovoluji si to nazvat genocidou podporovanou státem.Přestaňte podléhat tlakům těchto zájmových skupin a přispějte k ochraně svých občanů,což je Vaše povinnost.V ochraně práv občanů v této problematice stát selhává
zásadním způsobem a nikdo z nás přeci nechce,aby se lidé začali bránit sami,ale velice brzy jim nic jiného nezbyde.
Nejsem schopen,ani ochoten uvěřit tomu,že si tyto paskvily zákonů neuvědomujete a nadále se snažíte je nezměnit.Jako běžný občan to vnímám tak,že se to děje z jednoho ze dvou možných důvodů.Buďto je část z Vás osobně na tomto byznyse zainteresována,anebo jste tak hloupí,že už si ani neuvědomujete,že Vám exekutoři lžou,když Vás o potřebnosti tohoto způsobu výkonu exekucí přesvědčují.
Omlouvám se Vám poctivým,kteří jste ve sněmovně patrně v menšině,což je zřejmé z toho,že tyto změny nejste schopni prosadit.Sami víte,kdo máte čisté svědomí a za Vaši poctivost Vám děkuji.
Neustále si necháte dělat analýzy toho,jak jsou exekuce skvěle účinné namísto toho,aby jste začali s fyzickými kontrolami exekutorů.A jestli náhodou netušíte,co je námi občany vnímáno jako nezákonné,pak si dovolím Vám to nastínit.
Většina exekucí je nařizována tak,že se ve věci užívá fiktivního doručování písemností,a to i v případech,kdy je to nezákonné.Jediným důvodem je snaha zainteresovaných o to,aby se povinnému stížila možnost obrany.Tato je velice důležitá,jelikož jsou nařizovány exekuce u již zaplacených,či promlčených pohledávek.Dluh je tak šílený zločin,že na rozdíl od vraždy nemá promlčecí dobu,to je prostě absurdní.Na tomto byznyse se podílejí pouze právně vzdělané osoby,kterým se běžný občan nemá šanci ubránit ani u soudů,které většinou postupují formalisticky a nezohledňují jednotlivé aspekty konkrétního případu.Oprávněným jsou přiznávány enormní náklady,stejně tak exekutorům.Pohledávky se překupují tak běžně,že u soudu ani nezazní původní věřitel a nelze tak prokázat oprávněnost těchto nároků.Samotná pohledávka je přímo směšná konečně vymáhané částce,oprávněný je mimo celý proces,primárně jde o uspokojení právníků a exekutorů,kteří své náklady vymáhají velice brutálně.Často se stává,že exekutoři povinného oberou až na kost a přesto oprávněný žádné peníze nezíská,tak jaký smysl má taková exekuce ???
A tím se dostáváme právě k postupům exekutorů.Ty jsou tak mimo ústavu a morálku,že se jen těžko hledají slušná slova pro jejich popis.Exekuce jsou naprosto likvidační pro většinu exekuovaných,jsou prováděny všemi způsoby najednou,na účtech jsou zabavovány i opakující se dávky poskytované státem,byť jsou ze zákona nepostižitelné.Po nájezdech exekučních komand zůstavají povinní v prázdných bytech zcela bez prostředků bez ohledu na to,že se starají o děti a musejí platit nájem,potraviny,či školné.Jsou zabavovány i drobnosti,které nemají jinou,než duševní hodnotu a věci,které jsou nezbytné pro chod domácnosti,jako je lednice,pračka a podobně.Běžně vykonavatelé exekutorů chodí ve skupinkách,které chodí po bytech v obuvi,vyhrožují povinným,vydírají je a chovají se hrubě i v přítomnosti dětí a důchodců.Na tyto osoby je přenesena pravomoc exekutora,ale nikdo nezkoumá jejich bezúhonnost jak trestní,tak morální a nepochybně tito nesplňují kritéria,na základě kterých je umožněno exekutorovi vykonávat exekuční činnost.Policie v těchto případech zůstává nečinná,trestní oznámení a stížnosti končí odloženy.
Jsou oprávněni vstupovat v nepřítomnosti povinného do jeho obydlí i do míst,kde majetek pouze předpokládají,což bez povolení soudu nemůže ani policie.Toto je zcela jednoznačně v rozporu s ústavou,stejně jako právo na důstojné zacházení a právo na majetek.
Vůči velké části dlužníků jsou vedeny vícečetné exekuce,které nejsou slučovány,jejich náklady jsou vymáhány jednotlivě.Exekutoři odmítají zastavovat exekuce pro nemajetnost i u osob,které nic nemají,tyto exekuce tak neustále narůstají o penále a jsou prakticky nevymožitelné.
Na jednu stranu je stavěn exekutor do role podnikatele,na druhou stranu nenese žádné riziko ztráty,kdy jeho náklady jsou přiznávány i v neúspěšných exekucích,což je naprosto diskriminační systém vůči ostatním podnikatelům,kteří riziko ztráty nesou.
Dalším neskutečným paskvilem je rozhodovací pravomoc exekutora,kdy sám sobě určí náklady a následně je sám vymáhá,toto naprosto vylučuje objektivitu těchto nákladů,které jsou tak neúměrně vysoké,že jsou výsměchem národu,který má určenu minimální mzdu ve výši 9200 Kč za měsíc.
Další ohavností je vymáhání pohledávek po těch,kteří své dluhy nezpůsobili.Jedná se hlavně o děti,které v den plnoletosti zjišťují,že za ně rodiče nezaplatili za svoz odpadu,popřípadě za ně neuhradili dluh na jízdném.Institut plnoletosti je tedy naco?Popřípadě zodpovědnost rodičů těchto dlužníků?O zabavování společného majetku za dluh jednoho z manželů ani nemluvě.
I když exekutoři tvrdí,že postupují dle zákona,přesto dochází k excesům,kdy jsou pro drobné dluhy draženy nemovitosti,náklady na jednotlivé drobné exekuce jsou mnohonásobkem původního dluhu,dochází k fyzickému i psychickému násilí na povinných a to za Vašeho nečinného přihlížení.

Tímto Vás jako občan vyzývám k tomu,aby jste ve věci začali jako politici všeobecně jednat,zastavte tento exekutorský teror páchaný na svých občanech,jednoznačně nám dejte najevo,že jste tu pro nás a ne pro zájmové skupiny.Změňte zákony,které exekutoři využívají ve svůj prospěch a zastavte tak rozvíjející se genocidu páchanou na Vašich spoluobčanech.
Já osobně odsuzuji tyto nezákonné a ústavě odporující praktiky exekuční mafie a o stejné veřejné odsouzení žádám i Vás.
S pozdravem Sára Stuhliková

Jak na dluhy

Vojtěch | 14.09.2014

Dlužíte? Nejste schopní splácet? Jste v úvěrové pasti? Pak si přečtěte tento článek www.erada.cz/?p=1015 najdete v něm návod, co musíte udělat a proč. Proč třeba nejdřív musíte splatit jistinu úvěru a jak věřitele přimět k tomu, aby to akceptoval, proč nesmíte strčit hlavu do písku a své problémy řešit, že jsou i jiné možnosti, třeba konsolidace půjček, splátkový kalendář, proč se vyhnout oddlužovacím společnostem velkým obloukem, kam a kde žádat o bezplatnou radu a pomoc a co vlastně s tím vším udělat.

Re: Jak na dluhy

Martin | 18.04.2017

Martin 18.4.2017
Dobrý den, při výběru z bankomatu, když jsem měl na účtu svou a manželky výplatu, nebyla hotovost. Po návštěvě v bance jsem se dozvěděl, že mám exekuci zhruba na 16000 Kč bez jakéhokoliv upozornění . Následně na to jsme se dozvěděli, že se jedná o nedoplacené pojištění u kooperativy z roku 2005, což je 12 let bez jakékoliv upomínky. Mohlo by se v tomto případě jednat o promlčení pohledávky?

mm

maša | 02.07.2014

Dobry den chtela jsem se zeptat přítel má trvvale bydlište na mestkem urade a bydli u me ... u me nikdy trvale bydlište nemel ...muže me dojit exekuce do bytu dekuji

Re: mm

Bekulí | 04.05.2015

Ano, bohužel s tím musíte počítat, jelikož stačí, aby měl přítel u Vás doručovací adresu. Nebo výpověď sousedů, že se u Vás zdržuje. Adresa poskytnutá u zaměstnavatele, zdrav. pojišťovny a jiné....

Kdo je za tím?

Orion | 10.06.2014

Celá ta exekuční a juvenilní mafie nedává smysl, dokud se nedozvíte jednu zásadní věc.

Podle knížky sociologa Bakaláře - "Tabu v sociálních vědách" (doporučuji přečíst, je na Uloz.to) se píše, že v České republice bylo (a určitě i dne je) až 40% právníků ŽIDOVSKÉHO PŮVODU. Když si nastudujete jejich historii, celý "puzzle" se vám poskládá dohromady.

Vyplavou na povrch například i takové věci, že Hitler se dostal k moci poté co Němcům slíbil, že nenechá jejich domovy zabavovat "židovskými exekutory"! Proč se dnes nikdo neptá, proč vlastně Němci, tak nenáviděli Židy? Po tom co mi vlezl do bytu exekutor a už rok mě neustále pronásleduje, bych Hitlera a NSDAP volil taky!

Je to problém celé Evropy. Po Německu slyšíte "že už by to zase chtělo klaine Hitler" a ve Francii - vygooglujte si heslo "quenelle" - články a obrázky.

2 z 5 právníků - soudců, sttátních zástupců, advokátů, exekutorů, ... mají u nás židovský původ! Proč se o tom nesmí mluvit? Proč každého média a justice okamžitě umlčí?

Je to jasný rasismus a "zločinné spolčení" na základě společné rasy proti nám, "gojímům". Stejná rasistická filosofie, jako když cikáni oslavují každého kdo okradl "gádžu".

Vysvětluje to i to, proč vám každý právník dnes řekne že "právo je u nás loterie". Oni spolu spolupracují, "přihrávají si kšefty", likvidují "gojími", ...

Z ekonomického ani politického hlediska nedává smyls, aby lidé kteří se dostali do finančních problémů byly totálně zlikvidováni, doháněni k sebevraždám, pronásledováni, ekonomicky zotročováni, ...

Nedává ani smysl, aby lidé kteří prožili nejstrašnější stress jaký člověk může zažít, ztrátu svých dětí, a z kterého se zpamatovává i několik let, a často se to projeví i na zdraví, byly okradeni, ekonomicky zlikvidováni, kriminalizováni, uvězněni!

Když vás někdo neustále pronásleduje, říká se tomu "stalking" a je to trestné. Když to dělá několik let justice a exekutoři, je to prý "právo".

Smysl to dává, jen když to někomu pomůže v dosažení jeho cílů!

To není jen hypotéza nebo konspirační teorie. To je osobní zkušenost z několika soudních (ne)procesů. Presumpce viny, lži proti kterým se pod hrozbou pokuty (!) nesmíte obhajovat, vaše zdravotní problémy jsou "spekulativní lži", podvody s "fikcí doručení", doručování na starou adresu, neustále pronásledování, ...

Skutečně teprve v okamžiku, kdy si poskládáte dohromady, že práva, media a psychiatrie jsou tradičně ŽIDOVSKÁ povolání, tak to začne dávat smysl.

Nejedná se o nějaké trapné právo či spravedlnost, ale o tradiční židovský BUSINESS a hyenismus.

Poděkování a otázka

Pro - Vlast | 12.04.2014

Dobrý den,

Prvně mi nechte Vám jménem organizace Pro-Vlast poděkovat za skvělou
práci, kterou ve jménu spravedlnosti konáte. Jsme rádi, že dobří a
aktivní lidé ještě nevymřeli!

Nicméně k věci; na Vašem webu jsem nalezl velmi zajímavý článek, na
který nás upozornil jeden z našich aktivistů (článek zde:
https://neopravnene-exekuce-obrana.webnode.cz/exekuce-v-jinych-zemich-eu/).
Velmi mne tato čísla zaujala a rádi bychom je využili k dalšímu
zveřejňování.

Chci se tedy zeptat, máte prosím k dispozici údaje, které tato čísla
potvrzují, či ověřitelný zdroj, který je uvádí, abychom je mohli
prezentovat na veřejnosti?

Předem děkuji a ještě jednou mi nechte Vám poděkovat za Vaši snahu,

Tomáš

Re: Poděkování a otázka

Hana | 12.04.2014

Dobrý den,

úvodem bych Vám ráda poděkovala za projevený zájem a zároveň též i já Vám děkuji za Vaše aktivity.

Jak jste si jistě povšimli, věnuji se problematice exekuční legislativy, která je dle mého názoru naprosto protiústavní a v rozporu s LZPS, jelikož jsem si tímto doslova peklem měla možnost projít sama osobně a dobře vím, co znamená bezmoc, zoufalství a beznaděj. Ačkoli se politické strany veřejně netají a dokonce i přiznávají, že jsou v této problematice nutné změny, není však vůle, tedy si kladu otázku, proč. Odpověď, myslím, všichni dobře víme. Stejně tak vnímám i mnoho lidi, kteří se na mne obrací s naprosto otřesnými zkušenostmi s exekucemi, kde se i jednoznačně jedná o neoprávněné exekuce, jak se obávají a mají zájem pouze o konkrétní rady v jejich případech.

Je mnoho organizací, kteří se i touto problematikou zabývají, avšak dle mého názoru samostatně nic nezmůžeme, tedy by jistě bylo efektivnější spojení všech sil a důrazně ve větší míře se dožadovat nápravy u našich zákonodárců. Pokud se domníváte, že mé informace z webu Vám budou prospěšné, budu jedině ráda a přeji Vám hodně sil.

Informace získávám jak z osobních zkušeností, tak i z dostupně mediálních zdrojů, povětšinou Parlamentních listů.cz, kde je této problematice věnováno mnoho příspěvků, stejně tak i např. v Britských listech apod. Mnoho informací lze dohledat i na netu při zadání do vyhledávače různých odkazů, např. vymáhání dluhů v zahraničí, nebo vymáhání dluhů v Evropě, či např. vymáhání dluhů v Polsku, Německu, Rusku a pod., podle toho, o jakou zemi se zajímáte.

Posílám Vám několik zajímavých odkazů, posouzení o věrohodnosti ponechávám plně na Vás:

1. https://www.outsidermedia.cz/Vymahani-dluhu-Srovnani-tri-modelu-1.aspx

2. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3148-svetova-banka-vymahani-dluhu-je-v-cesku-dobry-byznys

3. https://www.pozitivnisvet.cz/clanek/vymahani-dluhu-v-evrope

4. Přímý zdroj Jiří Just (rádio HLAS RUSKA) : https://czech.ruvr.ru/2013_11_27/Vymahani-dluhu-je-v-Cesku-dobry-byznys/

5. Bohužel těchto informací využívají i různé nebankovní sektory, které nabízí lidem v tísni tzv."výhodné půjčky" aby v nich vzbudili důvěru, avšak lidé se tím dostávají do ještě větších potíží : https://www.nasepujcka.cz/exekuce/exekucevzahranici.html

6. Zajímavý informační web : https://uver-pujcka.eu/vymahani-dluhu-v-evrope?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vymahani-dluhu-v-evrope

7. Parlaentní listy: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Protiexekucni-pravnik-Stat-se-k-lidem-chova-jako-pasak-k-prostitutce-Verim-ze-politici-zacinaji-mit-strach-300304

8. https://www.antiexekuce.estranky.cz/

8. Možno si vybrat : https://search.seznam.cz/?q=vym%C3%A1h%C3%A1n%C3%AD+dluh%C5%AF+v+Evrop%C4%9B&sId=fmHg1OCpwzLjRU35cnE7&sourceid=top&sgId=4cIHzxPiYRkl4nA89A90QOwozi-MkS4fzi-iYGqikw%3D%3D&oq=vym%C3%A1h%C3%A1n%C3%AD+dluh%C5%AF+v+Evrop%C4%9B&aq=-1&su=b

Možností k vyhledání těchto informací je skutečně velmi mnoho. Budu ráda, když by jste mne o Vaší aktivitě v této oblasti exekucí informovali a jen pevně věřím, že je Váš zájem skutečně zaměřený proti této amorální exekuční legislativě, nikoli proti mé osobě, neboť jsem měla možnost již poznat i zastrašování mé osoby ve spojitosti s mou aktivitou proti exekucím.

Přeji hodně úspěchů ve Vašich aktivitách.

Hana
hana.exe@seznam.cz


Záznamy: 11 - 20 ze 79
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek