Diskuse

Příběh pané Miluše

Lenka | 02.01.2014

Dobrý den, četla jsem příspěvěk paní Miluše,mám ty samé zkušenosti. Mám již 3 exekutora, kdy se mi opět navyšují náklady na exekuci, splácím pravidelně, ale žádala jsem oprávněného o výpi plateb co jim zaslat exekutor..zmizelo asi 15 tis, které jsem poslala, ale nebyly zaslány oprávněému, tudíž úroky rostou.Nedostala jsem vyučtování za zmizelé peníze od ex. zda byly použity na exek. náklady..Také souhlasím, doba kdy nový ex. prostuduje podklady atd. je pro nás co platíme a dluh zůstává šibeniční, protože jistina se nesplácí..muj dluh byl 30 tis. 25 tis. jsem zaplatila a mám dluh 109 tis..Jsem na tom podobně jako všichni, kteří sem psali, nedá se to již vydržet, není možné aby to exekutorům procházelo a nic se nestalo

Re: Příběh pané Miluše

Darina | 07.02.2014

Podobna skušenost zablokovaný účet nečekaně kvůli 251kč před x lety nezaplcena zrušena pojistka. Exekuce díky mému synovi se zaplatila ale účet stále obstaven a další náklady take mi nikdo neřekl, že mam nárok na vyplaceni nějakých peněz. Trpim těžkou cukrovkou a nemam na jídlo, fakt je to hrozne poučeni až se stoho vymotám a přežiju, dávam penize do matrace, zloděju v kuklách je méně a stát je trestá zato tyto podporuje. Je mi zle z toho co se v našem demokratickem státě člověku který žije řádně, žádne dluhy nemá může stát

Nesouhlas s exekucemi.

Vlasta | 25.12.2013

Nesouhlasím s neoprávněným navyšováním exekucí.
Takto neoprávněné exekuce likvidují 80% národa a uvádějí do bídy rodiny s dětmi a další občany této republiky.

Re: Nesouhlas s exekucemi.

lenka | 02.01.2014

Souhlasím s Vámi, jsem v pdobé situaci a dluh i když splácíte Vás úplně zničí a celou rodinu

Dlužník není zločinec

Dluh není krádež | 20.10.2013

kterého lze trestat zabavením veškerého majetku pro bagatelní dluh. To vi i justice a proto, aby se z dluhu bagetelního mohl strát dluh stonásobně vyšší, který nebude moci být v hotovosti jednorázově zaplacen, vtáhli se do procesu vymahání vymáhací společnosti, exekutoři, právníci s neumětně vysokými paušálními odměnami, kdy za jedno elektronické podání k soudu , čítající dve věty ,si učtuje pávník minimálně 4500,- Kč. Zákon jim to umožnil, jsou zákonem chráněni. Odvolání dlužníka s bagatelním dluhem se sice povolí, ale výsledek je předem znám. Odvolací soud se bagatelními dluhy není povinen zabývat. Dlužník si za svou troufalost k odvolání připlatí za soud i za pávníka věřitele. Jeho puvodně bagatelní dluh tak narustá do obří sumy. Likvidace drobných dlužníku i nedlužníku je předem naprogramovaná. Vydírání pod nátlakem exekuce se nikdo neubrání. Zákon nechrání slabé.

Re: Dlužník není zločinec

Jaromír | 02.01.2014

Kdo si půjčuje musí dříve nebo později s exekucí počítat.
Existuje jediný způsob jak exekuci nepocitit a to je pojištění proti exekuci. Za těch pár korun ročně to stojí.

Re: Re: Dlužník není zločinec

hana.exe@seznam.cz | 05.01.2014

Vážený pane Jaromíre,
děkuji za váš příspěvek, avšak musím s Vámi jednoznačně nesouhlasit. Do exekucí a zejména neoprávněných, o kterých jsou zde tyto stránky, nejsou jen o exekucích z půjček, ale pokud by jste si tento web, zejména kauzy, přečel pečlivě, zjistil by jste, že do exekucí se dostávají i lidé, aniž by si kdykoli a cokli sami půjčili. Stačí, když zaměstanavatel přestane vyplácet řádnou i tu minimální mzdu, nebo když otec nezletilého dítěte neplatí matce samoživitelce výživné a ta již nemá dostatek finací na řádné platby spojené s bydlením, dokonce se objetí exekuce může dostat každý, kdo jen poskytne bydlení (pronájem) komukoliv, kdo má již exekuci a v neposlední řadě i ten, kdo je nezaměstnaný, ačkoli by pracovat chtěl a je závislý na soc. pomoci, které se mu často ani nedostane, nebo je vyplácena pozdě atd. O nemoci a ztrátě zaměstnání ani nehovořím. Což teprve, když se dostanete do spárů exekutorů, kteří jednají podvodně, finance řádně platících povinných zpronevěří a prakticky jsou jen v nejlepším případě odvoláni, avšak poškozený je v situaci, kdy mu je vše opět navyšováno a strháváno, vše má odstaveno, nebo zablokováno a proto nemá ani šanci jakkoli se bránit (kde veme finance na advokáty, aby mohl čelit zdlouhavým soudním procesům?)
Pokud radíte pojištění proti exekucím, je to opět nesmysl, stejně jako různí lichváři slibující nebankovní půjčky, které lidem v zoufalých situacích slibují pomoci formou různých půjček, aby těmto lidem "pomohli" avšak ve skutečnosti se tito lidé dostanou do ještě větších problémů a tzv. bludného kruhu. Niko Vás před exekucí jen pojištěním nezachrání, taková databáze neexistuje a pokud mne chcete přesvědčit o opaku, velmi uvítám, když mi dáte kontakt na věrohodné instituce zaštítěné státem, která se touto pomocí skutečně seriózně zabývá - ta totiž také u nás NEEXISTUJE !!!

JE POTŘEBA ZMĚNIT CELOU JUSTICI!

Karel | 16.08.2013

Pak ubyde nespravedlností i neoprávněných bezdomovců!
Podepište Petici za spravedlivou justici - https://www.justice.estranky.cz

Re: JE POTŘEBA ZMĚNIT CELOU JUSTICI!

slávek | 24.08.2013

Je potřeba vyměnit všechny voliče. :-( A pak bankéře.

Re: Re: JE POTŘEBA ZMĚNIT CELOU JUSTICI!

Petras | 24.08.2013

A pak ještě asi samotného Boha kterej to tady řídí od 10 k 5..
Jinak ta petice je na nic, ale avízo www.hovorysesoudci.cz na stránky toho člověka, kterej si to se soudcema i s exekutorama pěkně řízně vyřizuje, je FAKT SUPR!..

Záznamy: 21 - 30 ze 79
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek