Diskuse

Tak co?

honza | 24.06.2013

Tak co se děje, s tou hromadnou žalobou atd.? Nějak to tady zamrzlo.. :-(

Re: Tak co?

Slávek | 25.06.2013

Mám vážnou obavu, ža paní Hana měla soudružskou návštěvu a je bez PC... :-( Proti mafii samotný člověk bohužel nic nezmůže a pasivita našeho "národa" je tragická... :-(

Re: Re: Tak co?

Věra | 27.06.2013

Ale pokud ji nezatkli tak by přece odpověděla..(?) Jinak si myslím že pořádek tady udělá až se tady rozjede ta nová strana https://narod-akce.wz.cz/

Re: Re: Re: Tak co?

slávek | 27.06.2013

Těžko povede slepý slepého. Pámbu nás chraň před "slušnými technokraty", volajícími po "vládě apolitických odborníků bez ideologie". A zřejmě by si někdo rád přihřál svoji advokátní polívčičku: "Reforma justice je nejdůležitější, protože Justice nastavuje, určuje a řídí morální a právní rámec společnosti." (Že by Cibulka s Marvanovou?) Děs a hrůza!! (A o tom nejpodstatnějším - reformě financí a bank, klasicky ani slovo...)

Re: Re: Re: Re: Tak co?

Jindra | 16.08.2013

Milý pane, Vy jste ale demagog že tomu není rovno. Reformujte si banky, které nechá současná "justice" okrádat lidi.. A ti mafiáni, co si ty miliardový byznysy založili, by taky potřebovali proklepnout.. Oni tam zkrátka mají spravedlivej program proti všem podvodníkům, takže "Děs a hrůza!!" asi pro Vás, co?.. ;-) A proč do toho pletete Cibulku a Marvanovou je taky ve hvězdách........

Re: Tak co?

Julie | 10.07.2013

že by paní Haně někdo vyhrožoval? Co jste udělal Vy, hrdino?

Totální rozborka justice!

Vlasta | 06.06.2013

Přátelé, jedna totální rozborka naší neskutečně prolhané justice je na

https://www.hovorysesoudci.cz/ :-))

Je to skvělý návod jak se bezpráví a zvůli bránit - jak zažalovat i exekutora!

jdu do toho

Alena | 30.05.2013

můj příběh jsem popsala paní Hance a doufám......ne, nedoufám, já věřím, že společně něco dokážeme

Také rád přidám

Jan | 29.05.2013

Nelze popsat, co se může dít. Chtělo by to žalovat řadu právníku,kteří se na těchto situacích podílejí, včetně stížností na ČAK.

Re: Také rád přidám

Hana | 29.05.2013

Dobrý den pane Jane, pokud se chcete přidat, napište mi na email: hana.exe@seznam.cz

Záznamy: 51 - 60 ze 79
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek