Diskuse

Re: Držím palce

Jarka Kacali | 29.05.2013

Dobrý den, ČT nevěřím, s kauzou Šmejdi museli ven, byl už velký tlak na to aby si dovolili to nezveřejnit. Pevně doufám, že se přidá tolik postižených a okradených občanů exekucí, že se bude muset o tom mluvit veřejně, je to jen a jen na nás:-)

Re: Re: Držím palce

Hana | 29.05.2013

Děkuji paní Jarko za podporu, jistě je to pro mnohé velmi důležité povzbuzení, avšak je skutečně třeba, aby se nás dalo dohroady co nejvíce, abychom mohli celou věc posunout co nejdříve dál. Tedy pokud máte možnost šířit náš web s tímto záměrem, moc Vás prosím o spolupráci touto formou.

Přidám se

Hana | 23.05.2013

Hanko, s radostí se přidám. Mám podobný příběh jako vy, do problémů mě dostal stát, tedy ÚP a sociálka a teď mi hrozí, že mi vezmou exekutoři dům. Vlastně sutinu, dům se tomu říkat nedá. Takže to vidím tak, že mi prodají dům, ale dluhy mi navíc ještě zůstanou :-( Na soudě leží mé odvolání už cca 4 měsíce a nic se neděje. Exekutoři jsou rychlejší, takže než se soud rozkýve, budu na dlažbě i s malým dítětem.

Re: Přidám se

Hana | 25.05.2013

Dobrý den paní Hanko, děkuji za Váš příspěvek. Napište mi prosím obecně Váš případ s exekucí na email: hana.exe@seznam.cz, nebo jej vložte do odkazu Kauzy. Šiřte prosím tuto možnost dál, čím více nás bude, tím větší šanci uspět máme i kdybychom to měli řešit přes Evropský soud.

Naděje umírá poslední

Václav Kokeš | 23.05.2013

Hlavně se držte a nevzdávejte to, náprava se brzo najde a problém se vyřeší.

Re: Naděje umírá poslední

Hana | 25.05.2013

Dobrý den pane Václave, velmi děkuji za podporu, je však třeba co nejvíce informovat lidi, zejména ty, kterých se tento problém týká, nebo týkal, aby se dověděli o této možnosti a k Hroadné žalobě se připojili.

Kam podat hromadnou žalobu - stížnost

magnum | 23.05.2013

Obávám se, že k našim soudům je zbytečné podávat jakékoliv hromadné žaloby a stížnosti. S tím mají neblahé zkušenosti desetitisíce obyvatel daebákem Bakalou ukradených bytů. Je třeba podávat hromadné žaloby k Evropskému soudu pro lidská práva. Jen evropské instituce a zahraniční justice nám pomůže uzdravit náš znásilněný stát..nejsme právním státem a demokratickým pouze po vyvolené skupiny lidí. Velké rabování našich společných majetků také vyšetřuje zahraniční policie a justice (MUS ve Švýcarsku) Naši mocipáni se ani nenamáhali dodat těmto poctivým švýcarským policajtům a vyšetřovatelům podklady. Jedou v tom totiž také, tak proč by sami na sebe pletli bič. Hrozný absurdní vyrabovaný klaussistán, který stovky let budovaly generace našich předků. Baťa s Masarykem se v hrobech obracejí když musí sledovat řádění Klausů, Nečasů, Peakových, Kalousků, Bakalů a podobných lidských nestvůr.

Re: Kam podat hromadnou žalobu - stížnost

Hana | 25.05.2013

Dobrý den, velmi děkuji za Váš příspěvek, plně s Vámi souhlasím. Je však nutné, aby se nyní o této možnosti dovědělo co nejvíce lidí a k Hromadné žalobě se připojili, i kdybychom se měli obrátit až k Evropskému soudu. Pokud máte další podněty, ozvěte se mi prosím na mail: hana.exe@seznam.cz

Re: Re: Kam podat hromadnou žalobu - stížnost

marcela | 16.11.2014

Chci se připojit k hromad e žalobě

Záznamy: 71 - 79 ze 79
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Přidat nový příspěvek